Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212 223 S5309822212
Aiškus pasirinkimas jūsų akims
Turime unikalių privalumų.
-
Įgaliotasis perpardavėjas
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
-
Visi rėmeliai yra sandėlyje
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
-
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Produkto aprašymas
„Uvex“ yra prekės ženklas, kuris yra vokiškos kokybės ir inovacijų sinonimas. „Uvex“ akiniai nuo saulės derina sportinį dizainą su funkcinėmis medžiagomis, todėl jie yra puikus pasirinkimas tiek veiklai, tiek kasdieniam naudojimui.
Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212 yra universalūs akiniai nuo saulės.
Patikrinkite, kaip atrodote su šiais akiniais nuo saulės, naudodami Lentiamo virtualaus matavimosi funkciją.
Saulės akinių rėmelis
- Juoda rėmelio spalva puikiai tinka šaltam odos atspalviui ir šviesiems, šviesiai rudiems ar juodiems plaukams.
- Stačiakampio formos saulės akinių rėmeliai yra idealus pasirinkimas ovalo ar apvalaus veido formos žmonėms.
- Saulės akinių rėmelis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris užtikrina didelį patvarumą ir patogų komfortą.
Saulės akinių lęšis
- Oranžiniai lęšiai blokuoja mėlyną šviesą, kuri ypač stipriai veikia žiemą. Jie padidina kontrastą, pabrėžia detales ir pagerina matymą prieblandoje.
- Lęšiai pagaminti iš plastiko, kurio neginčijami privalumai yra mažas svoris ir atsparumas įtrūkimams.
- Saulės akiniai turi UV 400 apsaugą, kuri užtikrina 100 % apsaugą nuo saulės spindulių. Saulės akinių lęšiai turi 1 kategorijos saulės filtrą (šviesos pralaidumas 43–80 %). Jie yra labai silpnai tonuoti ir todėl tinka silpnesnei saulės šviesai arba kaip apsauga nuo vėjo ir dulkių.
Atraskite visą mūsų saulės akinių asortimentą, kad rastumėte daugiau populiarių prekių ženklų modelių.
Produkto specifikacijos
134 mm Plotis
120 mm Kojelės ilgis
| Lęšis | |
|---|---|
| Poliarizuoti: | Ne |
| Veidrodiniai lęšiai: | Ne |
| Gradientas: | Ne |
| Fotochrominiai: | Ne |
| Lęšio pralaidumas ir filtro kategorija: | Labai lengvai tonuoti lęšiai iš dalies debesuotoms dienoms – filtro kategorija 1 |
| Lęšių spalva: | Oranžinė |
| Lęšio aukštis: | 40 mm |
| Lęšio plotis: | 80 mm |
| Lęšių medžiaga: | Plastikas |
| UV filtras 400: | Taip |
| Rėmelis | |
| Rėmelio forma: | Stačiakampiai |
| Rėmelių spalva: | Juoda |
| Rėmelių medžiaga: | Plastikas |
| Dydis: | M |
| Plotis: | 134 mm |
| Kojelės ilgis: | 120 mm |
| Nosies tiltelio plotis: | 16 mm |
| Svoris: | 40 g |
| Reguliuojamos nosies pagalvėlės: | Ne |
| Spyruokliniai vyriai: | Ne |
| Priedai | |
| Dėklas: | Ne |
| Valymo šluostė: | Ne |
| Kita | |
| Lytis: | Unisex |
| Kategorija: | Akiniai nuo saulės |
| Prekės ženklas: | Uvex Sports |
| Naudojimas: | Sportui |
| Sportas: | Golfas, Dviračių sportas, Bėgimas, Žygiai, Kalnų dviračių sportas |
| Kodas: | 223 S5309822212 |
Mes esame „Instagram“!
Papildomas vadovas:
Raskite savo veido formą ir tobulus akinius nuo saulės
Komentarai apie Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212