Uvex Sportstyle 235V Black Matt/Ltm. Silver S5330312205
Aiškus pasirinkimas jūsų akims
Turime unikalių privalumų.
-
Įgaliotasis perpardavėjas
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
-
Visi rėmeliai yra sandėlyje
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
-
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Produkto aprašymas
„Uvex“ yra prekės ženklas, kuris yra vokiškos kokybės ir inovacijų sinonimas. „Uvex“ akiniai nuo saulės derina sportinį dizainą su funkcinėmis medžiagomis, todėl jie yra puikus pasirinkimas tiek veiklai, tiek kasdieniam naudojimui.
Uvex Sportstyle 235V Black Matt/Ltm. Silver S5330312205 yra universalūs akiniai nuo saulės.
Saulės akinių rėmelis
- Juoda rėmelio spalva puikiai tinka šaltam odos atspalviui ir šviesiems, šviesiai rudiems ar juodiems plaukams.
- Stačiakampio formos saulės akinių rėmeliai yra idealus pasirinkimas ovalo ar apvalaus veido formos žmonėms.
- Saulės akinių rėmelis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris užtikrina didelį patvarumą ir patogų komfortą.
- Reguliuojamos nosies pagalvėlės leidžia švelniai keisti saulės akinių padėtį ir prigludimą. Jų reguliavimą visada turėtų atlikti patyręs optikas, kad būtų išvengta pažeidimų ar lūžių.
Saulės akinių lęšis
- Lęšiai yra skaidrūs, tačiau UV apsauga yra visiškai garantuota.
- Lęšiai pagaminti iš plastiko, kurio neginčijami privalumai yra mažas svoris ir atsparumas įtrūkimams.
- Veidrodiniai lęšiai pasižymi labai atspindinčiu lęšio paviršiumi. Jie sumažina į akį patenkančios šviesos kiekį. Dėl šios savybės veidrodiniai saulės akiniai yra ypač tinkami labai šviesioje ar akinančioje aplinkoje – pavyzdžiui, saulėtomis dienomis ar slidinėjant. Veidrodinis paviršius suteikia didelį vizualinį komfortą, tačiau gali šiek tiek iškraipyti spalvų suvokimą.
- Saulės akiniai turi fotochromatinius lęšius, kurie prisitaiko prie UV spinduliuotės lygio. Priklausomai nuo UV poveikio, lęšiai automatiškai patamsėja per kelias sekundes. Kai tik UV spinduliuotės intensyvumas sumažėja, lęšiai vėl pašviesėja iki skaidrių, priklausomai nuo konkretaus saulės akinių modelio. UV apsauga visiškai išlieka šių perėjimų metu. Tokiu būdu šviesai jautrūs lęšiai užtikrina puikią UV apsaugą įvairiomis klimato sąlygomis, bet kuriuo metų laiku. Daugiau apie fotochromatinę technologiją skaitykite mūsų išsamiame vadove apie fotochromatinius lęšius.
- Saulės akiniai turi UV 400 apsaugą, kuri užtikrina 100 % apsaugą nuo saulės spindulių. Saulės akinių lęšiai turi 3 kategorijos saulės filtrą (šviesos pralaidumas 8–18 %). Jie tinka intensyviam saulės poveikiui paplūdimyje ar mieste.
Priedai
- Saulės akinius pristatome originaliame dėkle. Dėklo spalva ir dizainas gali skirtis.
Atraskite visą mūsų saulės akinių asortimentą, kad rastumėte daugiau populiarių prekių ženklų modelių.
Produkto specifikacijos
133 mm Plotis
120 mm Kojelės ilgis
| Lęšis | |
|---|---|
| Poliarizuoti: | Ne |
| Veidrodiniai lęšiai: | Taip |
| Gradientas: | Ne |
| Fotochrominiai: | Taip |
| Lęšio pralaidumas ir filtro kategorija: | Tamsus filtras, tinkantis intensyviai saulės spinduliuotei – filtro kategorija 3 |
| Lęšių spalva: | Skaidrūs |
| Lęšio aukštis: | 52 mm |
| Lęšio plotis: | 67 mm |
| Lęšių medžiaga: | Plastikas |
| UV filtras 400: | Taip |
| Rėmelis | |
| Rėmelio forma: | Stačiakampiai |
| Rėmelių spalva: | Juoda |
| Rėmelių medžiaga: | Plastikas |
| Dydis: | M |
| Plotis: | 133 mm |
| Kojelės ilgis: | 120 mm |
| Nosies tiltelio plotis: | 19 mm |
| Svoris: | 170 g |
| Reguliuojamos nosies pagalvėlės: | Taip |
| Spyruokliniai vyriai: | Ne |
| Priedai | |
| Dėklas: | Taip |
| Valymo šluostė: | Ne |
| Kita | |
| Lytis: | Unisex |
| Kategorija: | Akiniai nuo saulės |
| Prekės ženklas: | Uvex Sports |
| Naudojimas: | Sportui |
| Sportas: | Dviračių sportas, Bėgimas, Žygiai, Kalnų dviračių sportas |
| Kodas: | S5330312205 |
| Galima su dioptrijomis: | Ne |
Mes esame „Instagram“!
Papildomas vadovas:
Raskite savo veido formą ir tobulus akinius nuo saulės
Komentarai apie Uvex Sportstyle 235V Black Matt/Ltm. Silver S5330312205