Ray-Ban Jack RB3565 9035A5 51
Šiuo metu šio produkto neparduodame.
Jums taip pat gali patikti:
Produkto aprašymas
Pasaulyje žinomas prekės ženklas „Ray-Ban“ pagrįstai laikomas geriausiu tarp akinių nuo saulės. „Ray-Ban“ kolekcija garantuoja aukštą kokybę su nesenstančiu dizainu ir yra įvairių formų bei spalvų. Ikoniški „Ray-Ban“ akiniai nuo saulės taip pat populiarūs tarp įžymybių, todėl jie tapo žinomi visame pasaulyje.
Ray-Ban Jack RB3565 9035A5 51 yra universalūs akiniai nuo saulės.
Patikrinkite, kaip atrodote su šiais akiniais nuo saulės, naudodami Lentiamo virtualaus matavimosi funkciją.
Saulės akinių rėmelis
- Oranžinė rėmelio spalva puikiai tinka šiltam odos atspalviui ir juodiems, tamsiai rudiems ir tamsiai šviesiems plaukams.
- Apvalūs saulės akinių rėmeliai yra puikus pasirinkimas tiems, kurių veido forma yra kvadratinė arba ovali.
- Saulės akinių rėmelis pagamintas iš metalo, kuris gerai išlaiko savo formą ir užtikrina didelį stabilumą.
- Reguliuojamos nosies pagalvėlės leidžia švelniai keisti saulės akinių padėtį ir prigludimą. Jų reguliavimą visada turėtų atlikti patyręs optikas, kad būtų išvengta pažeidimų ar lūžių.
Saulės akinių lęšis
- Rožiniai lęšiai pabrėžia detales ir pagerina erdvinį suvokimą. Jie šiek tiek sumažina spalvų raišką.
- Šie akiniai nuo saulės turi gradientinius lęšius, kurie yra tamsinti iš viršaus į apačią, o apatinė lęšio dalis yra šviesiausia. Tamsiausia spalva viršuje leidžia filtruoti tiesioginius saulės spindulius, o šviesesnė spalva apačioje užtikrina pakankamą matomumą. Šis lęšių apdorojimas užtikrina geresnę orientaciją erdvėje ir yra idealus, pavyzdžiui, vairuotojams, nes užtikrina aiškesnį matymą apatinėje lęšio dalyje, tuo pačiu sumažindamas akinimą iš viršaus.
- Lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės mineralinio stiklo, kurio neginčijamas privalumas yra išskirtinis atsparumas įbrėžimams. Mineralinis stiklas pasižymi puikiomis optinėmis savybėmis, palyginti su kitomis medžiagomis, naudojamomis saulės akinių lęšių gamybai.
- Saulės akiniai turi UV 400 apsaugą, kuri užtikrina 100 % apsaugą nuo saulės spindulių. Saulės akinių lęšiai turi 3 kategorijos saulės filtrą (šviesos pralaidumas 8–18 %). Jie tinka intensyviam saulės poveikiui paplūdimyje ar mieste.
Priedai
- Saulės akinius pristatome originaliame dėkle. Dėklo spalva ir dizainas gali skirtis.
- Pridedama valymo šluostė idealiai tinka saulės akinių valymui ir priežiūrai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie modeliai gali būti su medžiaginiu maišeliu vietoj valymo šluostės.
Atraskite visą mūsų saulės akinių asortimentą, kad rastumėte daugiau populiarių prekių ženklų modelių.
Produkto specifikacijos
130 mm Plotis
145 mm Kojelės ilgis
| Lęšis | |
|---|---|
| Poliarizuoti: | Ne |
| Veidrodiniai lęšiai: | Ne |
| Gradientas: | Taip |
| Fotochrominiai: | Ne |
| Lęšio pralaidumas ir filtro kategorija: | Tamsus filtras, tinkantis intensyviai saulės spinduliuotei – filtro kategorija 3 |
| Lęšių spalva: | Rožinė |
| Lęšio aukštis: | 44 mm |
| Lęšio plotis: | 51 mm |
| Lęšių medžiaga: | Mineralinis stiklas |
| UV filtras 400: | Taip |
| Rėmelis | |
| Rėmelio forma: | Apvalūs |
| Rėmelių spalva: | Oranžinė |
| Rėmelių medžiaga: | Metalas |
| Dydis: | M |
| Plotis: | 130 mm |
| Kojelės ilgis: | 145 mm |
| Nosies tiltelio plotis: | 20 mm |
| Svoris: | 115 g |
| Reguliuojamos nosies pagalvėlės: | Taip |
| Spyruokliniai vyriai: | Ne |
| Priedai | |
| Dėklas: | Taip |
| Valymo šluostė: | Taip |
| Kita | |
| Lytis: | Unisex |
| Kategorija: | Akiniai nuo saulės |
| Prekės ženklas: | Ray-Ban |
| Naudojimas: | Madingi |
| Kodas: | RB3565 9035A5 51 |
| Galima su dioptrijomis: | Iš dalies (vieno židinio, mažiau nei ±3 dioptrijos) |
Mes esame „Instagram“!
Papildomas vadovas:
Raskite savo veido formą ir tobulus akinius nuo saulės
Komentarai apie Ray-Ban Jack RB3565 9035A5 51