Polaroid PLD 4187/G/S/X 900 M9 51
Aiškus pasirinkimas jūsų akims
Turime unikalių privalumų.
-
Įgaliotasis perpardavėjas
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
-
Visi rėmeliai yra sandėlyje
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
-
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Produkto aprašymas
„Polaroid“ akiniai nuo saulės – tai unikalus funkcionalumo ir mados stiliaus derinys. „Polaroid Eyewear“ yra poliarizuotų lęšių gamybos technologijos pradininkas ir ekspertas bei vienas geriausiai parduodamų akinių nuo saulės prekių ženklų.
Polaroid PLD 4187/G/S/X 900 M9 51 yra universalūs akiniai nuo saulės.
Patikrinkite, kaip atrodote su šiais akiniais nuo saulės, naudodami Lentiamo virtualaus matavimosi funkciją.
Saulės akinių rėmelis
- Skaidrus rėmelis puikiai tinka tiek šaltiems, tiek šiltiems odos atspalviams ir visoms plaukų spalvoms.
- Apvalūs saulės akinių rėmeliai yra puikus pasirinkimas tiems, kurių veido forma yra kvadratinė arba ovali.
- Akinių nuo saulės rėmelis pagamintas iš polikarbonato, kuris yra patvarus, lankstus ir patogus.
- Originalius lęšius galima pakeisti individualiai pritaikytais įvairių tipų lęšiais – su dioptrijomis arba be jų
Saulės akinių lęšis
- Pilki lęšiai sumažina šviesos intensyvumą, nepaveikdami kontrasto ir neiškraipydami spalvų.
- Lęšiai pagaminti iš plastiko, kurio neginčijami privalumai yra mažas svoris ir atsparumas įtrūkimams.
- Dėl unikalios poliarizuotų lęšių technologijos saulės akiniai užtikrina puikų matymą, pašalina nepageidaujamus atspindžius ir apsaugo akis nuo ultravioletinių spindulių. Jie pagerina raišką, gylio suvokimą ir fokusavimą. Poliarizuoti saulės akiniai filtruoja pavojingus atspindžius ir atspindėtą baltą šviesą. Dėl to jie ypač tinka vairuotojams, dviratininkams, slidininkams ir žvejams. Tačiau jie taip pat puikiai tinka kaip mados aksesuaras kasdieniam naudojimui.
- Saulės akiniai turi UV 400 apsaugą, kuri užtikrina 100 % apsaugą nuo saulės spindulių. Saulės akinių lęšiai turi 2 kategorijos saulės filtrą (šviesos pralaidumas 18–43 %). Jie yra šiek tiek šviesesnio atspalvio nei įprastai ir tinka vidutinei saulės spinduliuotei bei laisvalaikio drabužiams.
Priedai
- Saulės akinius pristatome originaliame dėkle. Dėklo spalva ir dizainas gali skirtis.
- Pridedama valymo šluostė idealiai tinka saulės akinių valymui ir priežiūrai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie modeliai gali būti su medžiaginiu maišeliu vietoj valymo šluostės.
Atraskite visą mūsų saulės akinių asortimentą, kad rastumėte daugiau populiarių prekių ženklų modelių.
Produkto specifikacijos
138 mm Plotis
145 mm Kojelės ilgis
| Lęšis | |
|---|---|
| Poliarizuoti: | Taip |
| Veidrodiniai lęšiai: | Ne |
| Gradientas: | Ne |
| Fotochrominiai: | Ne |
| Lęšio pralaidumas ir filtro kategorija: | Šiek tiek tamsesnis filtras, tinkantis normalioms vasaros dienoms – filtro kategorija 2 |
| Lęšių spalva: | Pilka |
| Lęšio aukštis: | 42 mm |
| Lęšio plotis: | 51 mm |
| Lęšių medžiaga: | Plastikas |
| UV filtras 400: | Taip |
| Rėmelis | |
| Rėmelio forma: | Apvalūs |
| Rėmelių spalva: | Skaidrus |
| Rėmelių medžiaga: | Polikarbonatas |
| Dydis: | M |
| Plotis: | 138 mm |
| Kojelės ilgis: | 145 mm |
| Nosies tiltelio plotis: | 18 mm |
| Svoris: | 85 g |
| Reguliuojamos nosies pagalvėlės: | Ne |
| Spyruokliniai vyriai: | Ne |
| Priedai | |
| Dėklas: | Taip |
| Valymo šluostė: | Taip |
| Kita | |
| Lytis: | Unisex |
| Kategorija: | Akiniai nuo saulės |
| Prekės ženklas: | Polaroid |
| Naudojimas: | Madingi |
| Kodas: | PLD 4187/G/S/X 900 M9 51 |
| Galima su dioptrijomis: | Taip |
Mes esame „Instagram“!
Papildomas vadovas:
Raskite savo veido formą ir tobulus akinius nuo saulės
Komentarai apie Polaroid PLD 4187/G/S/X 900 M9 51