OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml su lęšių dėklais
Šiuo metu šio produkto neparduodame.
- OPTI-FREE PureMoist 3 x 300 ml su lęšių dėklais – 35,99 € (jūs sutaupote 1,59 €)
- OPTI-FREE PureMoist 4 x 300 ml su lęšių dėklais – 47,99 € (jūs sutaupote 1,39 €)
Aiškus pasirinkimas jūsų akims
Turime unikalių privalumų.
-
Lojalumo programa
Nuo pirmojo užsakymo kaupiate premijos taškus, kuriuos vėliau galėsite panaudoti pridėdami nemokamų dovanų prie savo užsakymo.
-
Nemokamas pristatymas virš 29 €
Jei jūsų užsakymo vertė mažesnė nei 29 EUR, galite pasinaudoti „SmartPosti“ pristatymu už 2,60 EUR.
-
365 dienų garantija
Jei jūsų akių gydytojo arba optometristo išrašytas receptas pasikeis, mielai pakeisime bet kuriuos neatidarytus kontaktinius lęšius, kuriuos įsigijote per pastaruosius metus.
Nuo pirmojo užsakymo kaupiate premijos taškus, kuriuos vėliau galėsite panaudoti pridėdami nemokamų dovanų prie savo užsakymo.
Jei jūsų užsakymo vertė mažesnė nei 29 EUR, galite pasinaudoti „SmartPosti“ pristatymu už 2,60 EUR.
Jei jūsų akių gydytojo arba optometristo išrašytas receptas pasikeis, mielai pakeisime bet kuriuos neatidarytus kontaktinius lęšius, kuriuos įsigijote per pastaruosius metus.
Informacija apie produktą OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml su lęšių dėklais
Naujas OPTI-FREE PureMoist iš Alcon yra universalus lęšių tirpalas visiems minkštų kontaktinių lęšių tipams, įskaitant silikono hidrogelio lęšius. Unikali sudėtis padeda išlaikyti drėgmę lęšio paviršiuje ir suteikia komfortą jautrioms akims iki 16 valandų. OPTI-FREE PureMoist yra daugiafunkcinis lęšių tirpalas, kuris valo, dezinfekuoja, drėkina, skalauja ir saugo minkštus kontaktinius lęšius. Pakeičia originalų lęšių tirpalą EverMoist.
Sudėtis: natrio citratas, natrio chloridas, boro rūgštis, sorbitolis, EDTA – aminometilpropanolio dinatrio druska, TETRONIC® 1304, Hydraglide® Moisture Matrix (EOBO-41-polioksietilenas-polioksibutilenas), POLYQUAD® (polikvaterniumas-1) 0,001%, ALDOX® (miristamidopropildimetilaminas) 0,0006%.
Prekės informacija
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Svoris: | 735 g |
| Tūris: | 600 ml |
| Konservantai: |
Polyquad Aldox |
| Gamintojas: | Alcon |
| Naudojimas | |
| Kategorija: | Viskas viename lęšių skystis |
| Kietais lęšiams: | Ne |
| Minkštiems lęšiams: | Taip |
| Kelioninė pakuotė: | Ne |
| Galiojimo data: | Bent 15 mėnesiai |
| Naudojimo laikotarpis po atidarymo: | 6 mėnesiai |
| Priedai | |
| Lęšių dėklai pakuotėje: | 2 |
| Kita | |
| Kategorija: |
Lęšių tirpalai Priedai Lęšių tirpalų rinkiniai Universalūs kontaktinių lęšių tirpalai |
| Dėklo dydis: | 2 x 4,2 ml |
Komentarai apie OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml su lęšių dėklais