Meller Kena Tigris Yellow
Aiškus pasirinkimas jūsų akims
Turime unikalių privalumų.
-
Įgaliotasis perpardavėjas
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
-
Visi rėmeliai yra sandėlyje
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
-
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Produkto aprašymas
„Meller“ akiniai nuo saulės sujungia modernų dizainą su egzotiška išvaizda. Prekės ženklo ir logotipo įkvėpimas yra didžiausias Afrikos chameleonas – Meller. „Meller“ akinių nuo saulės spalvos skirtos priminti dėvėtojui apie gražų chameleonų spalvinimą ir gražiausias Afrikos žemyno vietas. Kūrybiškumas ir originalumas yra šio Barselonoje įsikūrusio mados prekės ženklo varomoji jėga.
Meller Kena Tigris Yellow yra universalūs akiniai nuo saulės.
Saulės akinių rėmelis
- Ruda rėmelio spalva puikiai tinka šiltam odos atspalviui ir šviesiai rudiems, juodiems ar tamsiai šviesiems plaukams.
- Piloto stiliaus saulės akinių rėmeliai yra idealus pasirinkimas tiems, kurių veido forma yra kvadratinė, ovali arba trikampė.
- Akinių nuo saulės rėmelis pagamintas iš patvaraus propionato, kuris yra lengvas, hipoalerginis ir patogus.
Saulės akinių lęšis
- Rudi lęšiai šiek tiek blokuoja mėlyną šviesą, filtruoja atspindžius ir suteikia aiškesnį matymą. Jie yra universalūs ir rekomenduojami žmonėms, turintiems trumparegystę.
- Modernūs, poliarizuoti lęšiai su TAC (Tri Acetate Cellulose) technologija užtikrina puikų regėjimo lauką ir yra labai atsparūs įbrėžimams.
- Saulės akiniai turi UV 400 apsaugą, kuri užtikrina 100 % apsaugą nuo saulės spindulių. Saulės akinių lęšiai turi 1 kategorijos saulės filtrą (šviesos pralaidumas 43–80 %). Jie yra labai silpnai tonuoti ir todėl tinka silpnesnei saulės šviesai arba kaip apsauga nuo vėjo ir dulkių.
Priedai
- Saulės akinius pristatome originaliame dėkle. Dėklo spalva ir dizainas gali skirtis.
- Pridedama valymo šluostė idealiai tinka saulės akinių valymui ir priežiūrai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie modeliai gali būti su medžiaginiu maišeliu vietoj valymo šluostės.
Atraskite visą mūsų saulės akinių asortimentą, kad rastumėte daugiau populiarių prekių ženklų modelių.
Produkto specifikacijos
134 mm Plotis
145 mm Kojelės ilgis
| Lęšis | |
|---|---|
| Poliarizuoti: | Ne |
| Veidrodiniai lęšiai: | Ne |
| Gradientas: | Ne |
| Fotochrominiai: | Ne |
| Lęšio pralaidumas ir filtro kategorija: | Labai lengvai tonuoti lęšiai iš dalies debesuotoms dienoms – filtro kategorija 1 |
| Lęšių spalva: | Ruda |
| Lęšio aukštis: | 48 mm |
| Lęšio plotis: | 56 mm |
| Lęšių medžiaga: | TAC |
| UV filtras 400: | Taip |
| Rėmelis | |
| Rėmelio forma: | Piloto |
| Rėmelių spalva: | Ruda |
| Rėmelių medžiaga: | Propionatas |
| Dydis: | M |
| Plotis: | 134 mm |
| Kojelės ilgis: | 145 mm |
| Nosies tiltelio plotis: | 17 mm |
| Svoris: | 150 g |
| Reguliuojamos nosies pagalvėlės: | Ne |
| Spyruokliniai vyriai: | Ne |
| Priedai | |
| Dėklas: | Taip |
| Valymo šluostė: | Taip |
| Kita | |
| Lytis: | Unisex |
| Kategorija: | Akiniai nuo saulės |
| Prekės ženklas: | Meller |
| Naudojimas: | Madingi |
| Kodas: | Tigris Yellow |
| Galima su dioptrijomis: | Ne |
Mes esame „Instagram“!
Papildomas vadovas:
Raskite savo veido formą ir tobulus akinius nuo saulės
Komentarai apie Meller Kena Tigris Yellow