Burberry Briar 0BE4392U 405587 52
Aiškus pasirinkimas jūsų akims
Turime unikalių privalumų.
-
Įgaliotasis perpardavėjas
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
-
Visi rėmeliai yra sandėlyje
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
-
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Produkto aprašymas
„Burberry“ akiniai nuo saulės – tai klasikinio ir modernaus stiliaus derinys, išlaikantis savo unikalią tradiciją. „Burberry“ yra visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, pasižymintis aukšta kokybe ir nesenstančia elegancija. Prekės ženklo simbolis yra kubas ir raitelis su ietimi, sėdintis ant arklio. „Burberry“ akinių kolekcija yra išskirtinė savo išvaizda, stiliumi ir dėl įvairių įdomių spalvų, tinkančių visoms progoms.
Burberry Briar 0BE4392U 405587 52 yra akiniai nuo saulės moterims.
Saulės akinių rėmelis
- Juoda rėmelio spalva puikiai tinka šaltam odos atspalviui ir šviesiems, šviesiai rudiems ar juodiems plaukams.
- „Cat-eye“ saulės akinių rėmeliai yra idealus pasirinkimas tiems, kurių veido forma yra ovali, širdies arba deimanto formos.
- Akinių nuo saulės rėmelis pagamintas iš acetato, kuris yra hipoalerginis, patvarus ir patogus.
Saulės akinių lęšis
- Pilki lęšiai sumažina šviesos intensyvumą, nepaveikdami kontrasto ir neiškraipydami spalvų.
- Lęšiai pagaminti iš plastiko, kurio neginčijami privalumai yra mažas svoris ir atsparumas įtrūkimams.
- Saulės akiniai turi UV 400 apsaugą, kuri užtikrina 100 % apsaugą nuo saulės spindulių. Saulės akinių lęšiai turi 3 kategorijos saulės filtrą (šviesos pralaidumas 8–18 %). Jie tinka intensyviam saulės poveikiui paplūdimyje ar mieste.
Priedai
- Saulės akinius pristatome originaliame dėkle. Dėklo spalva ir dizainas gali skirtis.
- Pridedama valymo šluostė idealiai tinka saulės akinių valymui ir priežiūrai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie modeliai gali būti su medžiaginiu maišeliu vietoj valymo šluostės.
Atraskite visą mūsų saulės akinių asortimentą, kad rastumėte daugiau populiarių prekių ženklų modelių.
Produkto specifikacijos
138 mm Plotis
140 mm Kojelės ilgis
| Lęšis | |
|---|---|
| Poliarizuoti: | Ne |
| Veidrodiniai lęšiai: | Ne |
| Gradientas: | Ne |
| Fotochrominiai: | Ne |
| Lęšio pralaidumas ir filtro kategorija: | Tamsus filtras, tinkantis intensyviai saulės spinduliuotei – filtro kategorija 3 |
| Lęšių spalva: | Pilka |
| Lęšio aukštis: | 34 mm |
| Lęšio plotis: | 52 mm |
| Lęšių medžiaga: | Plastikas |
| UV filtras 400: | Taip |
| Rėmelis | |
| Rėmelio forma: | Cat Eye |
| Rėmelių spalva: | Juoda |
| Rėmelių medžiaga: | Acetatas |
| Dydis: | M |
| Plotis: | 138 mm |
| Kojelės ilgis: | 140 mm |
| Nosies tiltelio plotis: | 19 mm |
| Svoris: | 315 g |
| Reguliuojamos nosies pagalvėlės: | Ne |
| Spyruokliniai vyriai: | Ne |
| Priedai | |
| Dėklas: | Taip |
| Valymo šluostė: | Taip |
| Kita | |
| Lytis: | Moterims |
| Kategorija: | Akiniai nuo saulės |
| Prekės ženklas: | Burberry |
| Naudojimas: | Madingi |
| Kodas: | 0BE4392U 405587 52 |
Mes esame „Instagram“!
Papildomas vadovas:
Raskite savo veido formą ir tobulus akinius nuo saulės
Komentarai apie Burberry Briar 0BE4392U 405587 52