Persol PO1020S 113256 57 0PO1020S 113256 57
Aiškus pasirinkimas jūsų akims
Turime unikalių privalumų.
-
Įgaliotasis perpardavėjas
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
-
Visi rėmeliai yra sandėlyje
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
-
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Mes parduodame tik žinomų prekių ženklų akinius.
Akiniai išsiunčiami per 3 darbo dienas.
Nemokamas pristatymas užsakymams virš 29 €.
Produkto aprašymas
„Persol“ akiniai nuo saulės yra meninio meistriškumo, kokybės ir elegantiško itališko dizaino simbolis. Iki šiol jie gaminami rankomis Italijos gamykloje ir tapo žinomi visame pasaulyje dėl savo būdingų rodyklių ant rėmelių. „Persol“ akiniai nuo saulės yra populiarūs tarp kino žvaigždžių dėl savo unikalaus žavesio ir tapo svarbiu aksesuaru dėl savo aukštos kokybės, tradicinės formos ir populiaraus prekės ženklo.
Persol PO1020S 113256 57 yra universalūs akiniai nuo saulės.
Patikrinkite, kaip atrodote su šiais akiniais nuo saulės, naudodami Lentiamo virtualaus matavimosi funkciją.
Saulės akinių rėmelis
- Auksinė rėmelio spalva puikiai tinka šiltam odos atspalviui ir tamsiai rudiems plaukams.
- Stačiakampio formos saulės akinių rėmeliai yra idealus pasirinkimas ovalo ar apvalaus veido formos žmonėms.
- Saulės akinių rėmelis pagamintas iš metalo, kuris gerai išlaiko savo formą ir užtikrina didelį stabilumą.
- Reguliuojamos nosies pagalvėlės leidžia švelniai keisti saulės akinių padėtį ir prigludimą. Jų reguliavimą visada turėtų atlikti patyręs optikas, kad būtų išvengta pažeidimų ar lūžių.
Saulės akinių lęšis
- Mėlyni lęšiai sustiprina kontrastą ir sumažina šviesos atspindžius. Tenisininkams šie lęšiai padeda pabrėžti kamuoliuko spalvų kontrastą įvairiuose fonuose.
- Lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės mineralinio stiklo, kurio neginčijamas privalumas yra išskirtinis atsparumas įbrėžimams. Mineralinis stiklas pasižymi puikiomis optinėmis savybėmis, palyginti su kitomis medžiagomis, naudojamomis saulės akinių lęšių gamybai.
- Saulės akiniai turi UV 400 apsaugą, kuri užtikrina 100 % apsaugą nuo saulės spindulių. Saulės akinių lęšiai turi 2 kategorijos saulės filtrą (šviesos pralaidumas 18–43 %). Jie yra šiek tiek šviesesnio atspalvio nei įprastai ir tinka vidutinei saulės spinduliuotei bei laisvalaikio drabužiams.
Priedai
- Saulės akinius pristatome originaliame dėkle. Dėklo spalva ir dizainas gali skirtis.
- Pridedama valymo šluostė idealiai tinka saulės akinių valymui ir priežiūrai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie modeliai gali būti su medžiaginiu maišeliu vietoj valymo šluostės.
Atraskite visą mūsų saulės akinių asortimentą, kad rastumėte daugiau populiarių prekių ženklų modelių.
Produkto specifikacijos
140 mm Plotis
140 mm Kojelės ilgis
| Lęšis | |
|---|---|
| Poliarizuoti: | Ne |
| Veidrodiniai lęšiai: | Ne |
| Gradientas: | Ne |
| Fotochrominiai: | Ne |
| Lęšio pralaidumas ir filtro kategorija: | Šiek tiek tamsesnis filtras, tinkantis normalioms vasaros dienoms – filtro kategorija 2 |
| Lęšių spalva: | Mėlyna |
| Lęšio aukštis: | 36 mm |
| Lęšio plotis: | 57 mm |
| Lęšių medžiaga: | Mineralinis stiklas |
| UV filtras 400: | Taip |
| Rėmelis | |
| Rėmelio forma: | Stačiakampiai |
| Rėmelių spalva: | Auksinė |
| Rėmelių medžiaga: | Metalas |
| Dydis: | M |
| Plotis: | 140 mm |
| Kojelės ilgis: | 140 mm |
| Nosies tiltelio plotis: | 20 mm |
| Svoris: | 230 g |
| Reguliuojamos nosies pagalvėlės: | Taip |
| Spyruokliniai vyriai: | Ne |
| Priedai | |
| Dėklas: | Taip |
| Valymo šluostė: | Taip |
| Kita | |
| Lytis: | Unisex |
| Kategorija: | Akiniai nuo saulės |
| Prekės ženklas: | Persol |
| Naudojimas: | Madingi |
| Kodas: | 0PO1020S 113256 57 |
Mes esame „Instagram“!
Papildomas vadovas:
Raskite savo veido formą ir tobulus akinius nuo saulės
Komentarai apie Persol PO1020S 113256 57