Horsefeathers Archie Bike AM219A
Mes nebesiūlome šio produkto.
Jums taip pat gali patikti:
Produkto aprašymas
„Horsefeathers“ yra populiarus sporto prekės ženklas, kurio šaknys yra snieglenčių kultūroje, žinomas dėl savo originalaus ir stilingo gatvės stiliaus. Akinių nuo saulės kolekcija derina modernų dizainą su funkcionalumu kasdieniam gyvenimui ir aktyviam gyvenimo būdui. „Horsefeathers“ akiniai nuo saulės puikiai tinka tiek sportui, tiek laisvalaikiui – ir papildo bet kokią aprangą.
Horsefeathers Archie Bike AM219A yra universalūs akiniai nuo saulės.
Saulės akinių rėmelis
- Juoda rėmelio spalva puikiai tinka šaltam odos atspalviui ir šviesiems, šviesiai rudiems ar juodiems plaukams.
- Stačiakampio formos saulės akinių rėmeliai yra idealus pasirinkimas ovalo ar apvalaus veido formos žmonėms.
- Akinių nuo saulės rėmelis pagamintas iš hipoalerginės medžiagos „Grilamid TR90“, kuri yra lengva ir labai lanksti, kad užtikrintų individualų prigludimą.
Saulės akinių lęšis
- Žali lęšiai sumažina šviesos intensyvumą, nepaveikdami kontrasto ir neiškraipydami spalvų.
- Lęšiai pagaminti iš plastiko, kurio neginčijami privalumai yra mažas svoris ir atsparumas įtrūkimams.
- Veidrodiniai lęšiai pasižymi labai atspindinčiu lęšio paviršiumi. Jie sumažina į akį patenkančios šviesos kiekį. Dėl šios savybės veidrodiniai saulės akiniai yra ypač tinkami labai šviesioje ar akinančioje aplinkoje – pavyzdžiui, saulėtomis dienomis ar slidinėjant. Veidrodinis paviršius suteikia didelį vizualinį komfortą, tačiau gali šiek tiek iškraipyti spalvų suvokimą.
- Saulės akiniai turi UV 400 apsaugą, kuri užtikrina 100 % apsaugą nuo saulės spindulių. Saulės akinių lęšiai turi 2 kategorijos saulės filtrą (šviesos pralaidumas 18–43 %). Jie yra šiek tiek šviesesnio atspalvio nei įprastai ir tinka vidutinei saulės spinduliuotei bei laisvalaikio drabužiams.
Priedai
- Saulės akinius pristatome originaliame dėkle. Dėklo spalva ir dizainas gali skirtis.
- Pridedama valymo šluostė idealiai tinka saulės akinių valymui ir priežiūrai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie modeliai gali būti su medžiaginiu maišeliu vietoj valymo šluostės.
Atraskite visą mūsų saulės akinių asortimentą, kad rastumėte daugiau populiarių prekių ženklų modelių.
Produkto specifikacijos
137 mm Plotis
145 mm Kojelės ilgis
| Lęšis | |
|---|---|
| Poliarizuoti: | Ne |
| Veidrodiniai lęšiai: | Taip |
| Gradientas: | Ne |
| Fotochrominiai: | Ne |
| Lęšio pralaidumas ir filtro kategorija: | Šiek tiek tamsesnis filtras, tinkantis normalioms vasaros dienoms – filtro kategorija 2 |
| Lęšių spalva: | Žalia |
| Lęšio aukštis: | 53 mm |
| Lęšio plotis: | 72 mm |
| Lęšių medžiaga: | Plastikas |
| UV filtras 400: | Taip |
| Rėmelis | |
| Rėmelio forma: | Stačiakampiai |
| Rėmelių spalva: | Juoda |
| Rėmelių medžiaga: | Grilamid TR90 |
| Dydis: | M |
| Plotis: | 137 mm |
| Kojelės ilgis: | 145 mm |
| Nosies tiltelio plotis: | 16 mm |
| Svoris: | 125 g |
| Reguliuojamos nosies pagalvėlės: | Ne |
| Spyruokliniai vyriai: | Ne |
| Priedai | |
| Dėklas: | Taip |
| Valymo šluostė: | Taip |
| Kita | |
| Lytis: | Unisex |
| Kategorija: | Akiniai nuo saulės |
| Prekės ženklas: | Horsefeathers |
| Naudojimas: | Sportui |
| Sportas: | Golfas, Bėgimas, Žygiai |
| Kodas: | Archie Bike AM219A |
Mes esame „Instagram“!
Papildomas vadovas:
Raskite savo veido formą ir tobulus akinius nuo saulės
Komentarai apie Horsefeathers Archie Bike AM219A